Samsung Galaxy S8 Hard Reset Atma

Samsung Galaxy S8’i ilk günkü haline getirmek istiyorsanız, aşağıda yer verdiğimiz Samsung Galaxy S8 Hard Reset atma işlemlerini uygulayabilirsiniz.

Samsung Galaxy S8 Hard Reset Atma

Yöntem: 1

İşlemlere başlamadan önce Samsung Galaxy S8’i, Güç tuşuna basılı tutarak kapatın.

Şimdi ise Güç + Bixby + Ses yükseltme tuşlarına birkaç saniye basılı tutun. Samsung logosu gelince parmaklarınızı tuşlardan çekebilirsiniz.

Bunun ardından Sistem güncellemesi yükleme ekranı gelecektir. Bu mavi ekran kaybolana kadar bekleyin.

Recovery Mode ekranı geldiğinde ise Ses azaltma / yükseltme tuşlarını kullanarak, wipe data / factory reset adlı seçeneğin üzerine gelin. Seçiminizi onaylamak için ise Güç tuşuna basmanız gerek.

İşlemleri onaylamak için ise Yes — delete all user data seçeneğinin üzerine gelerek Güç tuşuna basın.

Son olarak ise reboot system now seçeneğine gelerek Güç tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Bu sayede sistem yeniden başlayacaktır.

Yöntem 2:

Telefonunuz kapalı ise çalışır hale getirmek için Güç tuşuna basılı tutun.

Şimdi ise Ana ekrandaki Menü‘yü bularak Ayarlara girin. Ayarlar kısmında Yedekle ve sıfırla seçeneğine dokunun. Kararınızı doğrulamak için Her şeyi sil‘i seçin. Bu sayede Samsung Galaxy S8 Hard Reset atma işlemini tamamlamış oldunuz. Konu hakkında sormak istedikleriniz var ise forum sayfamızı ziyaret ederek ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S8+ Format Atma Sıfırlama Reset başlıklı makalemizde samsung fabrika ayarları s8 +, samsung format atma kodu s8 + ve samsung format atma s8 + hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın