Samsung Format

Samsung Galaxy Note 8 Hard Reset

Samsung Galaxy Note 8 cihazınızı resetlemeden önce, cihazınızın içerisindeki resimler, videolar ve içerisindeki bilgileriniz reset işlemi ile silineceğinden dolayı, bu belgeleri ve dosyaları yedeklemenizi öneririz. Hard reset işlemi genellikle cihaza giriş sorunu var ise, girilen desen kilidini veya ekran şifresini cihaz kabul etmiyorsa, cihazda işletim sistemi kaynaklı bir yavaşlık yaşanıyorsa yapılan bir işlemdir. Reset işlemi için, cihazın şarj seviyesi en az %50 olmalıdır; aksi durumda cihazın açılmama ihtimali olduğu için hard reset yapılmamalıdır.

Gelen recovery ekranında Ses Kısma tuşu ile wipe data/factory reset menüsüne geldikten sonra, cihazın Güç (Power) tuşuna basalım.

Gelen ekranda yine Ses Kısma tuşu ile Yes — delete all user data menüsünün üzerine gelelim ve Güç (Power) tuşu ile işlemi onaylayalım.

Bir önceki yazımız olan SAMSUNG GALAXY A8 FORMAT ATMA, FABRİKA AYARLARI, SIFIRLAMA başlıklı makalemizde samsung elle resetleme a8, samsung fabrika ayarları a8 ve samsung format atma a8 hakkında bilgiler verilmektedir.

Exit mobile version